Dorost, dospělí
Družstvo JSA Bc. Lukáš Luhový | |||
1. | Balíček Tomáš | 1991 | |
2. | Balíková Eliška | 1994 | |
3. | Bernat Michal | 1995 | |
4. | Davídek Patrik | 1985 | |
5. | Kocmoudová Tereza | 1995 | |
6. | Koptíková Kristýna | 1995 | |
7. | Kučerová Klára | 1993 | |
8. | Laudová Petra | 1994 | |
9. | Machová Andrea | 1993 | |
10. | Metličková Lenka | 1994 | |
11. | Muriči Jakub | 1995 | |
12. | Nová Nicole | 1995 | |
13. | Pivoňka Jiří | 1990 | |
14. | Pomahačová Lucie | 1993 | |
15. | Šefl Jan | 1990 | |
16. | Škardová Denisa | 1996 | |
17. | Štolková Barbora | 1996 | |
18. | Švec Martin | 1995 | |
19. | Vrátník Miloš | 1993 | |
20. | Záhoříková Kristýna | 1996 | |
pondělí | 6:15 - 7,45; 8:00 - 10:00; 15:00 - 17:00 | ||
úterý | 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 17:00 - 19:00 | 16 - 17 TV | |
středa | 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 14:00 - 15:00 | 15 - 17 TV | |
čtvrtek | 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 17:00 - 19:00 | 16 - 17 TV | |
pátek | 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 14:00 - 16:00 | ||
sobota | 9:00 - 10:30 |
Družstvo JSB - spojeno s JSC | |||
1. | Ambrož Šimon | 1994 | |
2. | Fronk Michal | 1992 | |
3. | Kutil Jan | 1991 | |
4. | Mikulová Lucie | 1991 | |
5. | Pešek Jaroslav | 1990 | |
6. | Petráňová Aneta | 1991 | |
7. | Příhodová Kateřina | 1992 | |
8. | Rendlová Lenka | 1989 | |
9. | Velek Jan | 1991 | |
10. | Velek Ladislav | 1989 | |
pondělí | 17:00 - 19:00 | ||
úterý | 17:00 - 19:00 | ||
středa | 15:00 - 17:00 | ||
čtvrtek | 15:00 - 17:00 | ||
pátek | 15:00 - 16:30 | ||
sobota |
Družstvo JSC Radka Šrailová / František Brumovský | ||
1. | Baťková Lucie | 1994 |
2. | Bykov Jaroslav | 1996 |
3. | Císařová Kristýna | 1993 |
4. | Hradil Štěpán | 1996 |
5. | Ježek Jan | 1985 |
6. | Kadlec Lukáš | 1995 |
7. | Kopačka Jan | 1995 |
8. | Kovářová Jana | 1995 |
9. | Maněna Jan | 1994 |
10. | Martínková Lucie | 1991 |
11. | Novický Richard | 1996 |
12. | Pittrová Kateřina | 1994 |
13. | Procházka Martin | 1994 |
14. | Přibek Petr | 1996 |
15. | Ruprechtová Nikola | 1995 |
16. | Šarlaková Šarlota | 1995 |
17. | Víchová Barbora | 1996 |
18. | Zuček Jiří | 1996 |
pondělí | 15:00 - 17:00 | |
úterý | 15:00 - 17:00 | |
středa | 6:15 - 7:30; 15:00 - 16:00 | 16 - 17 TV |
čtvrtek | 15:00 - 17:00 | |
pátek | 15:00 - 16:00 | 14 - 15 TV |
sobota |
Družstvo JSD Vlasta Cardová / Mgr. R. Kielbergerová | ||
1. | Halva Marek | 1998 |
2. | Hejrovský Ondřej | 1997 |
3. | Hellusová Eliška | 1995 |
4. | Jágerová Diana | 1996 |
5. | Kryč Zdeněk | 1995 |
6. | Rataj Kryštof | 1994 |
7. | Ryzich Vladislav | 1993 |
8. | Smola Filip | 1997 |
9. | Škarda Jaroslav | 1995 |
10. | Ulč Marek | 1994 |
11. | Ulč Pavel | 1994 |
12. | Vaník Tomáš | 1995 |
13. | Voda Jan | 1997 |
pondělí | 18:30 - 20:00 | |
úterý | ||
středa | 17:00 - 19:00 | |
čtvrtek | ||
pátek | ||
sobota |
Družstvo JSE Václav Babuška | ||
1. | Černá Adéla | |
2. | Červenková Lucie | |
3. | Götzová Kristýna | |
4. | Hucl Martin | |
5. | Kolářová Hana | |
6. | Künkel Sven | |
7. | Lukešová Michala | |
8. | Novák Jakub | |
9. | Pejsar Martin | |
10. | Plzák Matěj | |
11. | Potužník Pavel | |
12. | Růžičková Martina | |
13. | Štěpanovský Petr | |
14. | Švarc Přemysl | |
15. | Ulrychová Anna | |
16. | Vojta Jaroslav | |
pondělí | 19:00 - 20:30 | |
úterý | 19:00 - 20:00 | |
středa | ||
čtvrtek | 19:00 - 20:30 | |
pátek | ||
sobota |
Kontakt
Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň, o.s.Adresa:
Náměstí Gen. Píky 42
326 00 Plzeň
Telefon:
377 240 306 377 240 309
Fax:
377 243 578
Provozní doba vnitřního areálu
Po - Pá: 6:30 - 21:00
So - Ne: 9:00 - 20:00
Provozní doba venkovního areálu
Po - Ne: 10:00 - 19:00 (měsíce: V, VI, IX)
Po - Ne: 9:00 - 20:00 (měsíce: VII, VIII)
info@bazenslovany.cz