Dorost, dospělí

 

Družstvo JSA                                                                                   Bc. Lukáš Luhový
1. Balíček Tomáš 1991  
2. Balíková Eliška 1994  
3. Bernat Michal 1995  
4. Davídek Patrik 1985  
5. Kocmoudová Tereza 1995  
6. Koptíková Kristýna 1995  
7. Kučerová Klára 1993  
8. Laudová Petra 1994  
9. Machová Andrea 1993  
10. Metličková Lenka 1994  
11. Muriči Jakub 1995  
12. Nová Nicole 1995  
13. Pivoňka Jiří 1990  
14. Pomahačová Lucie 1993  
15. Šefl Jan 1990  
16. Škardová Denisa 1996  
17. Štolková Barbora 1996  
18. Švec Martin 1995  
19. Vrátník Miloš 1993  
20. Záhoříková Kristýna 1996  
       
pondělí 6:15 - 7,45; 8:00 - 10:00; 15:00 - 17:00  
úterý 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 17:00 - 19:00 16 - 17 TV
středa 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 14:00 - 15:00 15 - 17 TV
čtvrtek 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 17:00 - 19:00 16 - 17 TV
pátek 6:15 - 7:45; 8:00 - 10:00; 14:00 - 16:00  
sobota 9:00 - 10:30    

 

Družstvo JSB - spojeno s JSC                                                          
1. Ambrož Šimon   1994
2. Fronk Michal   1992
3. Kutil Jan   1991
4. Mikulová Lucie   1991
5. Pešek Jaroslav   1990
6. Petráňová Aneta   1991
7. Příhodová Kateřina   1992
8. Rendlová Lenka   1989
9. Velek Jan   1991
10. Velek Ladislav   1989
       
pondělí 17:00 - 19:00    
úterý 17:00 - 19:00    
středa 15:00 - 17:00    
čtvrtek 15:00 - 17:00    
pátek 15:00 - 16:30    
sobota      

 

Družstvo JSC                                                Radka Šrailová / František Brumovský
1. Baťková Lucie 1994
2. Bykov Jaroslav 1996
3. Císařová Kristýna 1993
4. Hradil Štěpán 1996
5. Ježek Jan 1985
6. Kadlec Lukáš 1995
7. Kopačka Jan 1995
8. Kovářová Jana 1995
9. Maněna Jan 1994
10. Martínková Lucie 1991
11. Novický Richard 1996
12. Pittrová Kateřina 1994
13. Procházka Martin 1994
14. Přibek Petr 1996
15. Ruprechtová Nikola 1995
16. Šarlaková Šarlota 1995
17. Víchová Barbora 1996
18. Zuček Jiří 1996
     
pondělí 15:00 - 17:00  
úterý 15:00 - 17:00  
středa 6:15 - 7:30; 15:00 - 16:00 16 - 17 TV
čtvrtek 15:00 - 17:00  
pátek 15:00 - 16:00 14 - 15 TV
sobota    

 

Družstvo JSD                                              Vlasta Cardová / Mgr. R. Kielbergerová
1. Halva Marek 1998
2. Hejrovský Ondřej 1997
3. Hellusová Eliška 1995
4. Jágerová Diana 1996
5. Kryč Zdeněk 1995
6. Rataj Kryštof 1994
7. Ryzich Vladislav 1993
8. Smola Filip 1997
9. Škarda Jaroslav 1995
10. Ulč Marek 1994
11. Ulč Pavel 1994
12. Vaník Tomáš 1995
13. Voda Jan 1997
     
pondělí 18:30 - 20:00  
úterý    
středa 17:00 - 19:00  
čtvrtek    
pátek    
sobota    

 

Družstvo JSE                         Václav Babuška
1. Černá Adéla
2. Červenková Lucie
3. Götzová Kristýna
4. Hucl Martin
5. Kolářová Hana
6. Künkel Sven
7. Lukešová Michala
8. Novák Jakub
9. Pejsar Martin
10. Plzák Matěj
11. Potužník Pavel
12. Růžičková Martina
13. Štěpanovský Petr
14. Švarc Přemysl
15. Ulrychová Anna
16. Vojta Jaroslav
     
pondělí 19:00 - 20:30
úterý 19:00 - 20:00
středa    
čtvrtek 19:00 - 20:30
pátek    
sobota    

 

 


Nepřehlédněte


Anketa

Upřednostnili byste společné šatny s oddělenou převlékací zónou?

Ano (3 652)
50%

Ne (3 584)
50%

Celkový počet hlasů: 7236


Kontakt

Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň, o.s.

Adresa:
Náměstí Gen. Píky 42
326 00 Plzeň


Telefon:
377 240 306 377 240 309
Fax:
377 243 578
Provozní doba vnitřního areálu
Po - Pá: 6:30 - 21:00
So - Ne: 9:00 - 20:00
Provozní doba venkovního areálu
Po - Ne: 10:00 - 19:00 (měsíce: V, VI, IX)
Po - Ne: 9:00 - 20:00 (měsíce: VII, VIII)