Žactvo
Družstvo ŽA Mgr. Renata Kielbergerová | |||
1. | Dvořák Petr | 1997 | |
2. | Hausnerová Kateřina | 1997 | |
3. | Honsová Lucie | 1998 | |
4. | Horák Lukáš | 1997 | |
5. | Horníková Kristýna | 1997 | |
6. | Hrabačka Martin | 1997 | |
7. | Komár Jiří | 1998 | |
8. | Kydlíčková Tereza | 1997 | |
9. | Mošna Jindřich | 1998 | |
10. | Mrázová Hana | 1997 | |
11. | Pokorný Martin | 1997 | |
12. | Strnad Adam | 1997 | |
13. | Zahradník Matěj | 1997 | |
pondělí | 6:30 - 7:30; 17:00 - 19:00 | ||
úterý | 6:15 - 7:30; 16:00 - 18:00 | 15 - 16 TV | |
středa | 15:00 - 17:00 | ||
čtvrtek | 6:15 - 7:30; 17:00 - 19:00 | ||
pátek | 16:00 - 17:30 | 15 - 16 TV | |
sobota | |||
Družstvo ŽB Bc. Lukáš Luhový | |||
1. | Beránková Kateřina | 1997 | |
2. | Čadová Žaneta | 1998 | |
3. | Hausdorfová Kristýna | 1998 | |
4. | Horáček Jakub | 1998 | |
5. | Jahoda Joseph | 1998 | |
6. | Janata Pavel | 1997 | |
7. | Lukešová Adéla | 1998 | |
8. | Majerová Denisa | 1997 | |
9. | Polcar Dominik | 1998 | |
10. | Přerost František | 1998 | |
11. | Sinkulová Tereza | 1998 | |
12. | Šindler David | 1998 | |
13. | Šmíd Jakub | 1998 | |
14. | Šperl Michael | 1999 | |
15. | Triner Petr | 1997 | |
pondělí | 6:30 - 7:30; 17:00 - 19:00 | ||
úterý | 6:15 - 7:30; 15:00 - 16:00 | 14 - 15 TV | |
středa | 17:00 - 19:00 | ||
čtvrtek | 6:15 - 7:30; 15:00 - 16:00 | 14 - 15 TV | |
pátek | 16:00 - 17:30 | ||
sobota |
Družstvo ŽC Bc. Petra Kalčíková / Jana Kalčíková | |||
1. | Anděl Jan | 1999 | |
2. | Bartoňová Natálie | 1999 | |
3. | Bešta Šimon | 2000 | |
4. | Finger David | 1999 | |
5. | Fremr Pavel | 1999 | |
6. | Gemov Ondřej | 1999 | |
7. | Hovorová Denisa | 1999 | |
8. | Huclová Eva | 1999 | |
9. | Kobylák Ondřej | 1999 | |
10. | Kordová Simona | 2000 | |
11. | Martinák Alex | 1999 | |
12. | Soukupová Pavlína | 2000 | |
13. | Štěrbová Adéla | 2000 | |
14. | Vaník Radek | 1999 | |
15. | Žůrková Nikola | 1999 | |
pondělí | 6:15 - 7:30; 17:00 - 18:00 | 16 - 17 TV | |
úterý | 15:00 - 17:00 | ||
středa | 6:15 - 7:30; 16:00 - 17:00 | 15 - 16 TV | |
čtvrtek | 15:30 - 17:00 | ||
pátek | 16:00 - 17:30 | ||
sobota |
Družstvo ŽD Mgr. Veronika Pelešková | |||
1. | Bareš Adam | 1999 | |
2. | Bártíková Lucie | 1999 | |
3. | Běloch Matěj | 1999 | |
4. | Burešová Marie | 1999 | |
5. | Ditrichová Martina | 2000 | |
6. | Drtilová Eliška | 1999 | |
7. | Hončarová Markéta | 2000 | |
8. | Houdek Marek | 1999 | |
9. | Jindřichová Markéta | 1999 | |
10. | Kučera Jaroslav | 1999 | |
11. | Löffellmannová P. | 1999 | |
12. | Meister Michal | 1999 | |
13. | Nekolová Petra | 2000 | |
14. | Vaculíková Karolína | 1999 | |
15. | Vargová Pavlína | 1999 | |
pondělí | 17:30 - 18:30 | 16-17,30 TV | |
úterý | 16:00 - 17:00 | ||
středa | 16:30 - 18:00 | ||
čtvrtek | |||
pátek | 16:00 - 17:30 | ||
sobota |
Družstvo ŽE Jana Mejtská / Silvie Bejlková | |||
1. | Kovář Jan | 2000 | |
2. | Kovářík Tomáš | 1999 | |
3. | Krupař Josef | 1999 | |
4. | Kůrková Alžběta | 2000 | |
5. | Lukáš Jan | 2000 | |
6. | Majer Tomáš | 1999 | |
7. | Majerová Klára | 2000 | |
8. | Mašek Jakub | 2000 | |
9. | Mášek Petr | 2000 | |
10. | Milka Dominik | 2000 | |
11. | Skala Roman | 1999 | |
12. | Sudová Eliška | 1998 | |
13. | Šormová Daniela | 1998 | |
14. | Tuháček Martin | 2000 | |
15. | |||
pondělí | 15:00 - 16:00 | ||
úterý | |||
středa | 18:00 - 19:00 | ||
čtvrtek | |||
pátek | 16:00 - 17:00 | ||
sobota |
Kontakt
Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň, o.s.Adresa:
Náměstí Gen. Píky 42
326 00 Plzeň
Telefon:
377 240 306 377 240 309
Fax:
377 243 578
Provozní doba vnitřního areálu
Po - Pá: 6:30 - 21:00
So - Ne: 9:00 - 20:00
Provozní doba venkovního areálu
Po - Ne: 10:00 - 19:00 (měsíce: V, VI, IX)
Po - Ne: 9:00 - 20:00 (měsíce: VII, VIII)
info@bazenslovany.cz