Žactvo

 

Družstvo ŽA                                             Mgr. Renata Kielbergerová
1. Dvořák Petr 1997
2. Hausnerová Kateřina 1997
3. Honsová Lucie 1998
4. Horák Lukáš 1997
5. Horníková Kristýna 1997
6. Hrabačka Martin 1997
7. Komár Jiří   1998
8. Kydlíčková Tereza 1997
9. Mošna Jindřich 1998
10. Mrázová Hana 1997
11. Pokorný Martin 1997
12. Strnad Adam 1997
13. Zahradník Matěj 1997
       
pondělí 6:30 - 7:30; 17:00 - 19:00  
úterý 6:15 - 7:30; 16:00 - 18:00 15 - 16 TV
středa 15:00 - 17:00  
čtvrtek 6:15 - 7:30; 17:00 - 19:00  
pátek 16:00 - 17:30 15 - 16 TV
sobota      
       

 

Družstvo ŽB                                                    Bc. Lukáš Luhový
1. Beránková Kateřina 1997
2. Čadová Žaneta 1998
3. Hausdorfová Kristýna 1998
4. Horáček Jakub 1998
5. Jahoda Joseph 1998
6. Janata Pavel 1997
7. Lukešová Adéla 1998
8. Majerová Denisa 1997
9. Polcar Dominik 1998
10. Přerost František 1998
11. Sinkulová Tereza 1998
12. Šindler David 1998
13. Šmíd Jakub 1998
14. Šperl Michael 1999
15. Triner Petr   1997
       
pondělí 6:30 - 7:30; 17:00 - 19:00  
úterý 6:15 - 7:30; 15:00 - 16:00 14 - 15 TV
středa 17:00 - 19:00  
čtvrtek 6:15 - 7:30; 15:00 - 16:00 14 - 15 TV
pátek 16:00 - 17:30  
sobota      

 

Družstvo ŽC                                                      Bc. Petra Kalčíková / Jana Kalčíková
1. Anděl Jan   1999
2. Bartoňová Natálie 1999
3. Bešta Šimon 2000
4. Finger David 1999
5. Fremr Pavel 1999
6. Gemov Ondřej 1999
7. Hovorová Denisa 1999
8. Huclová Eva 1999
9. Kobylák Ondřej 1999
10. Kordová Simona 2000
11. Martinák Alex 1999
12. Soukupová Pavlína 2000
13. Štěrbová Adéla 2000
14. Vaník Radek 1999
15. Žůrková Nikola 1999
       
pondělí 6:15 - 7:30; 17:00 - 18:00 16 - 17 TV
úterý 15:00 - 17:00  
středa 6:15 - 7:30; 16:00 - 17:00 15 - 16 TV
čtvrtek 15:30 - 17:00  
pátek 16:00 - 17:30  
sobota      

 

Družstvo ŽD                                          Mgr. Veronika Pelešková
1. Bareš Adam 1999
2. Bártíková Lucie 1999
3. Běloch Matěj 1999
4. Burešová Marie 1999
5. Ditrichová Martina 2000
6. Drtilová Eliška 1999
7. Hončarová Markéta 2000
8. Houdek Marek 1999
9. Jindřichová Markéta 1999
10. Kučera Jaroslav 1999
11. Löffellmannová P. 1999
12. Meister Michal 1999
13. Nekolová Petra 2000
14. Vaculíková Karolína 1999
15. Vargová Pavlína 1999
       
pondělí 17:30 - 18:30 16-17,30 TV
úterý 16:00 - 17:00  
středa 16:30 - 18:00  
čtvrtek    
pátek 16:00 - 17:30    
sobota      

 

Družstvo ŽE                                                      Jana Mejtská / Silvie Bejlková
1. Kovář Jan   2000
2. Kovářík Tomáš 1999
3. Krupař Josef 1999
4. Kůrková Alžběta 2000
5. Lukáš Jan   2000
6. Majer Tomáš 1999
7. Majerová Klára 2000
8. Mašek Jakub 2000
9. Mášek Petr 2000
10. Milka Dominik 2000
11. Skala Roman 1999
12. Sudová Eliška  1998
13. Šormová Daniela 1998
14. Tuháček Martin 2000
15.      
       
pondělí 15:00 - 16:00  
úterý      
středa 18:00 - 19:00  
čtvrtek      
pátek 16:00 - 17:00  
sobota      

 


Nepřehlédněte


Anketa

Upřednostnili byste společné šatny s oddělenou převlékací zónou?

Ano (3 652)
50%

Ne (3 584)
50%

Celkový počet hlasů: 7236


Kontakt

Plavecký klub Slávia VŠ Plzeň, o.s.

Adresa:
Náměstí Gen. Píky 42
326 00 Plzeň


Telefon:
377 240 306 377 240 309
Fax:
377 243 578
Provozní doba vnitřního areálu
Po - Pá: 6:30 - 21:00
So - Ne: 9:00 - 20:00
Provozní doba venkovního areálu
Po - Ne: 10:00 - 19:00 (měsíce: V, VI, IX)
Po - Ne: 9:00 - 20:00 (měsíce: VII, VIII)